All-power-battery

1976 yılında kurulan AllPower Akü, yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

İletişim

Telefon

0 312 256 73 73

Adres

Söğütözü Mah. 2177. Cad. No:10/B Daire:169 Via Twins Çankaya/Ankara

Hakkımızda

hakkimizda
AllPower Baterry

Hakkımızda

Allpower akü 1976 yılında kurulmuş ve sektörünün öncü isimleri arasında sağlam bir yer edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı ek yatırımlarla hem ulusal hem de uluslararası pazarlarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamıştır. Kalite odaklı üretimi ile en çok tercih edilen markalardan biri haline gelen firma, modern üretim tesislerinde geniş bir üretim kapasitesine sahiptir.

Ürünlerinde bol çeşitlilik ile her ihtiyacı birebir karşılayacak ürünler sunmaktadır. Garantili ürün satışı ile müşteri memnuniyeti oranını sürekli artıran firma teknik destekleri ile de her türlü talebi karşılamaktadır. Ürün kullanımı hakkında rehberlik sunulmakta ve satın alınan üründen en yüksek performansı elde etmeniz sağlanmaktadır. Başlıca akü çeşitleri ile her türlü kullanım alanında en yüksek performansı almanızı sağlayacak bir ürün yelpazesine sahip olan Allpower akü sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yaparak müşterilerin tercih ettiği enerji depolama tedarikçisidir.

Müşteri odaklı olarak çalışmalar yürüten firma kalite ve verimliliğe çok önem vermektedir. Tüm hizmetlerinde etik olan çalışmalar yürütmektedir. İnsana, çevreye ve paydaşlarına olan saygısı ile hep müşteri memnuniyeti hedefleyen Allpower akü üretim ve satış aşamalarında kalitesini sürekli iyileştirmektedir. Müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılanabilmesi için çalışmalarına hız sağlayan firma, müşterilerden gelen tüm geribildirimleri değerlendirir ve iyileştirir. Müşteri beklentilerini karşılama çabası ile hareket edilmekte ve hem ulusal hem de uluslararası standartların gerekliliklerini yerine getirmeye çalışmaktadır.