All-power-battery

1976 yılında kurulan AllPower Akü, yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

İletişim

Telefon

0 312 256 73 73

Adres

Söğütözü Mah. 2177. Cad. No:10/B Daire:169 Via Twins Çankaya/Ankara

Dubai Fuar

Automechanika Dubai 2021

Dubai Fuar

All Power Akü Dubai Fuarına Katıldı! 

Automechanika Dubai fuarı Amerika ve Orta Doğu’da bilinen en gelişmiş satış sonrası fuar olarak bilinmektedir. 2020 yılında pandemi nedeni ile gerçekleştirilemeyen fuar 2021 yılına ertelendi. All Power Akü Dubai Automechanika fuarına katılarak güncel hizmet ve otomotiv gelişimleri hakkında araştırmalar yaptı. 

All Power Akü Automechanika Dubai Fuarında!

2021 yılında 18. Kez organize edilen Automechanika Dubai fuarı aynı zamanda otomotiv sektöründe en çok bilinen fuarlardan biridir. Yine Dubai’de gerçekleştirilen fuar otomotiv sektöründe yeni ürünleri ilgilileri ile buluşturmaya devam ediyor. All Power Akü ise güncel haberleri takip eden uzmanları ile fuarda yerini aldı. 

Automechanica Dubai Fuarı kapsamında 2020 yılında ertelenen fuar 2021 yılında bomba gibi bir dolulukla açılıyor. Ülkeler arası gerçekleştirilen iş birlikleri için ortak bir ortam olan fuarda her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkeler arası ilişkiler gündeme gelecek gibi görünüyor. 

Otomotiv dünyasında yedek parça ve yeni ürünler günden güne gelişen teknoloji ile birlikte çeşitlenmektedir. Ortaya çıkan bu çeşitlenme ve sürekli yenilenme gündemi takip etmeyi zorunlu kılar. All Power Akü bünyesinde faaliyet gösteren uzmanlarımız da gündemi takip etmek ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için tüm fırsatları değerlendiriyor. 
2021 Automechanika Dubai fuarı da listede yerini aldı. Fuarda geliştirilen yeni ürün ve yedek parçalar All Power Akü uzmanları tarafından da ilgiyle karşılandı.