All-power-battery

1976 yılında kurulan AllPower Akü, yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.

İletişim

Telefon

0 312 256 73 73

Adres

Söğütözü Mah. 2177. Cad. No:10/B Daire:169 Via Twins Çankaya/Ankara

Allpower Akü Cizre Belediyespor

Allpower-Aku-Cizre-Belediyespor

Allpower Akü Cizre Belediyespor

AllPower Akü yakın zamanda birçok başarı ile adını duyuran Cizre Belediye Spor için sponsorluk yapacağını duyurdu. Sporu her daim destekleyen AllPower Akü sağlıklı ve dinç nesiller için doğrudan sponsorluk yaparak gençlerimize destek oluyor. 

Cizre Belediye Spor Yakın Zamanda Başarıları ile Adını Duyurmuştu. 

Yakın zamanda voleybol alanında Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş’ı 3-0 yenmesi ile gündeme gelen Cizre Belediye Spor kendine sponsor arayışında idi. Şırnak’a bağlı Cizre ilçesinde kurulmuş olan ve faaliyetleri ile spor alanında kendinden söz ettiren Cizre Belediye Spor AllPower Akü ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 
Sponsorluk kapsamında AllPower Akü tarafından Cizre Belediye Spor’a tam destek sağlanıyor. 2021-22 voleybol sezonunda erkek takımı ile Efeler Ligi kapsamında maçlara katılan Cizre Belediye Spor taraftarları ve sponsoru tarafından destekleniyor. 

AllPower Akü ile Spora Tam Destek!

AllPower Akü gençliğimizin sporda kendini geliştirmesi ve spor müsabakalarında yer alması hususunda tam destek amacı ile Cizre Belediye Spor için sponsor oldu. Gençliğimizin dinç, atik ve sağlıklı nesiller olmaları için her daim destek olmak şart. Spora destek gençliğe destek demektir. 

Gençliğimize destek vermenin en sağlıklı yolu olan spora destek ile AllPower Akü, Cizre Belediye Spor için tam destek sağlamaya devam ediyor.